Eğitim Hizmetlerinde Pazarlama

  • Dr. Öğr. Üyesi Fikret Işık
  • 29/01/2024 20:00
  • 2s 0dk
  • tr
  • Online Seminerler
+KDV

Bu seminerle ilgili detaylı bilgi almak ve bir sonraki seminer için yerinizi ayırtmak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanarak DİLGEM uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

Paylaş Paylaş

# Tarih İçerik Süre
1Eğitim Hizmetlerinde Pazarlama 29.01.2024- 20:00/ 22:00120dk

Satış ve pazarlama nedir, ne işe yarar?
Hizmet pazarlamasının farklı yönleri
Satıcı pazarlamacı ve dilenci giremez!
Eğitim kutsal, pazarlama şeytan işi; nasıl olacak?

Bu sorular eşliğinde satış - pazarlamanın doğasını, kime ne vaat ettiğini ve eğitimde kullanılabilirliğini çeşitli yönleriyle konuşacağız.

Dr. Öğr. Üyesi Fikret Işık

Lisans derecesini 2005 yılında Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. 2008’de Erciyes Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım yüksek lisansını, 2013’te Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. Doktora eğitimini Manisa Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü’nde “Çağrı Merkezi Uygulamalarının Tüketici Temelli Marka Değerine Etkisi: Ampirik Bir Araştırma” başlıklı tezini vererek tamamlamıştır.
On yıl özel sektörde satış ve pazarlama alanında çalıştıktan sonra akademik çalışmalara yoğunlaşmak amacıyla akademiye geçiş yaptı. Giresun Üniversitesi ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde görev yaptı. Halen Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde Dr. Öğr. Üyesi olarak görevine devam etmektedir. İlgi alanları inovatif pazarlama, marka iletişimi ve hizmet pazarlamasıdır.

SKU-