Dil ve Konuşma Terapistleri için Yaz Planlayıcısı

Dil ve Konuşma Terapistleri için Yaz Planlayıcısı

Planlanmaları benim kadar seviyor musunuz? Yazınızın boşa gitmemesinden emin olmanıza yardımcı olmak için özel bir DKT yaz planlayıcısı oluşturdum.

Ve en iyi kısmı da; tamamen BEDAVA!

Bir yıl boyunca çalıştık! Şimdi hepimiz bir yaz tatilini hak ettik. Eğer siz de benim gibiyseniz, yaza çok iyi planlanmış projeler, yenilenmeler ve yapılacak şeyler ile başlarsınız. Bazen bütün gün koşmak ve rahatlamak biraz zor olabilir. DKT Yaz Planlayıcısı çözümünüz olacaktır.

 

Planı ayarlamak birkaç gün sürebilir. Bazen tatil planları yapıyorsunuz ama yalnızca uyuyorsunuz. Keyifli bir şekilde Netflix’i izliyorsunuz ve siz farkında olmadan önce yaz bitmiş oluyor. Elbette bundan memnunsanız, bu harika.

Fakat… peki ya bittiğini hissetmeden önce yaza planlı başlarsanız nasıl olur? Ya geçen seneyi düşünmek ve başarılarımızı kutlamak için biraz zaman harcarsak? Bu değerli aylarda gerçekte yapmak istediklerimize zaman ayıralım ve bunu yapmak için DKT Yaz Planlayıcısını kullanalım.

Kendinize bakmak ve kuyuyu doldurmak için ne yapabilirsiniz? Zamanınızı kiminle geçirmek istersiniz? Gerçekten projeler yapmak isteyip istemediğinizden emin olun. Cevabınız evet ise, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak olanları seçin. Belki sadece bir ağacın altında oturup kitapta kaybolmak istersiniz.

Kendinize ihtiyacınız olanı verin. Yaptığınız iş çok önemli. Gerçekten bir fark yaratıyorsunuz. Tüm yıl boyunca tam bir patron gibi bir “DKT” olduğun için yaz tatilinin patronu olmayı hak ediyorsun.

Umarım bu DKT Yaz Planlayıcısı’nı oyun ve niyet duygusuyla kullanırsınız. Ardından yaz sona erdiğinde (ki her zaman olduğu gibi) final sayfalarını gelecek okul yılına geçmek için kullanabilirsiniz.

Size inanılmaz bir yaz diliyorum.

İşte DKT Yaz planlayıcısı: https://beautifulspeechlife.lpages.co/slp-like-a-boss-2017-summer-planner/

Kaynakça: http://beautifulspeechlife.com/slp-summer-planner-speech/