Dış Mekân Oyunları İçin En İyi Oyuncaklar

Dış Mekân Oyunları İçin En İyi Oyuncaklar

Yaz ayı yaklaştığında her ebeveyn çocuklarını dışarıya çıkarmak için sabırsızlanıyor. Bütün kış beklemişsiniz ve dışarıdaki oyun alanlarını dört gözle bekliyorsanız, çocuğunuzu yaz ayının son gününe kadar meşgul edecek bazı dış mekân oyuncaklarına yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

 

Oyun Bahçesi

Kapalı bir oyun alanı kendi başına bir oyuncak olmasa da, çocuğunuzun temiz havada istediği oyuncakların tadını güneş yanığı olmadan veya bildiği yerde kalmasını sağlayarak çıkarmasını sağlar. Bu oyun bahçesi dışarıda biraz zaman geçirmeye hazır olan küçük çocuklar için idealdir.

Korsan Maskesi

Bir korsan maskesi, çocuğunuza çevrenizdeki böcekler, ağaçlar ve yapraklar ile tanışması için ihtiyaç duyduğu ekstra gücü sunacaktır. Taşıması kolay ve kırılması zor olan bu oyuncak saatlerce dış mekân eğlencesi sunacak ve her çocuğa mükemmel bir katkı sağlayacak.

Kum Havuzu

Klasik bir sanal alandan daha iyi bir dış mekân oyuncağı yoktur. Kepçe yapmak ve bir şeyler inşa etmek için oyuncaklar ile doldurulmuş bir dış mekân kum havuzu, çocuğunuzun yaratıcılığını teşvik edecek ve güneş ışığında geçirdikleri zamanın tadını çıkarmalarına yardımcı olacaktır.

Böcek Bahçesi

Böcekleri seven bir çocuğunuz varsa, tatlı bir uğur böceği ya da karınca evini sevecektir. Böcekleri topladıktan, habitatı yapraklarla ve diğer şeylerle doldurduktan sonra, tekrar vahşi hayata bırakıncaya kadar onların yemek yemelerini, hareketlerini, kısacası hayatlarını izlemekten zevk alacaktır.

Sıçrama

Güneşli bir günde, öğleden sonra fıskiyeleri açmak ve çocuğunuzun güneşte eğlenmesine ve oynamasına izin vermek yeterince keyifli olacaktır. Sulu oyunlar, çocuğunuzun su oyunlarını oynamasının eğlenceli ve güvenli bir yoludur.

 

Kaynakça: https://www.everydayfamily.com/blog/best-toys-outdoor-play/